Contact

Kerkgebouw NGK Barendrecht Maranathakerk
Dorpsstraat 178A
2992AB Barendrecht
Telefoon 0180-612106
E-mail: kerkgebouw@ngkbarendrecht.nl
Predikant ds. Herman Scheffer
Binnenlandsebaan 50
2991EB Barendrecht
E-mail: predikant@ngkbarendrecht.nl
Scriba Scriba NGK Barendrecht
Dorpsstraat 178A
2992AB Barendrecht
E-mail: scriba@ngkbarendrecht.nl
Diaconie Diaconie NGK Barendrecht
Dorpsstraat 178A
2992AB Barendrecht
E-mail: diaconie@ngkbarendrecht.nl
Penningmeester Aart Willemstein
Cantatelaan 34
2992GM Barendrecht
Telefoon 0180-613791
E-mail: penningmeester@ngkbarendrecht.nl
Beheer en Coördinatie kerkgebouw Trijnie de Bes
J. Pompevliet 21
2992WN Barendrecht
Telefoon 0180-611145
E-mail: kerkgebouw@ngkbarendrecht.nl
Jeugdhonk De jeugd in onze gemeente heeft een eigen jeugdhonk. Voor informatie over o.a. de mogelijkheid tot afhuren: jeugdhonk@ngkbarendrecht.nl
Kerkblad Maranatha Magazine

Ons kerkblad wordt elke laatste zondag van de maand uitgegeven.  

E-mail voor kopij: kerkblad@ngkbarendrecht.nl
E-mail voor verzending: kbdistributie@ngkbarendrecht.nl

Veldpost De Veldpost is ons mededelingenblad en wordt elke zondag uitgegeven.
E-mail: veldpost@ngkbarendrecht.nl
Website Vragen, opmerkingen en/of wijzigingen kunt u via mail doorgeven: webteam@ngkbarendrecht.nl