Contact

Ons Kerkgebouw NGK Barendrecht Maranathakerk
Dorpsstraat 178A
2992AB Barendrecht
Telefoon 0180-612106
Email kerkgebouw@ngkbarendrecht.nl
Onze predikant ds. Herman Scheffer
Binnenlandsebaan 50
2991EB Barendrecht
Email predikant@ngkbarendrecht.nl
Onze scriba Scriba NGK Barendrecht
Dorpsstraat 178A
2992AB Barendrecht
Email scriba@ngkbarendrecht.nl
Onze diaconie Diaconie NGK Barendrecht
Dorpsstraat 178A
2992AB Barendrecht
Email diaconie@ngkbarendrecht.nl
Onze penningmeester Aart Willemstein
Cantatelaan 34
2992GM Barendrecht
Telefoon 0180-613791
Email Penningmeester@ngkbarendrecht.nl
Beheer en Coördinatie kerkgebouw Trijnie de Bes
J. Pompevliet 21
2992WN Barendrecht
Telefoon 0180-611145
Email kerkgebouw@ngkbarendrecht.nl
NeGerHut De NeGerHut is ons jeugdhonk. Informatie kunt u krijgen via een mail naar negerhut@ngkbarendrecht.nl
Kerkblad MaranathaMagazine Ons kerkblad wordt elke laatste zondag van de maand uitgegeven.
Email voor kopij:
kerkblad@ngkbarendrecht.nl
Email voor verzending:
kbdistributie@ngkbarendrecht.nl
Veldpost De Veldpost is ons mededelingenblad en wordt elke zondag uitgegeven.
Email: veldpost@ngkbarendrecht.nl
Website Vragen, opmerkingen en/of wijzigingen kunt u via mail doorgeven: webteam@ngkbarendrecht.nl